Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ile kosztuje wynajęcie adwokata w sprawie rozwodowej

#1

Ile płaciliście prawnikowi za prowadzenie sprawy rozwodowej bez orzekania i z orzekaniem o winie ewentualnie plus alimenty i podział majątku. Czy adwokaci liczyli sobie u was dodatkowo za każdą sprawę - jeśli tak to ile?
Odpowiedz
#2

WARSZAWA

Mój z orzekaniem, ograniczeniem praw (potem chce pozbawić całkowicie) no i alimenty na syna i na mnie 7500 bez względu na ilość spraw. A będą raczej dwie.
Odpowiedz
#3

Takie pytanie jest kompletnie bez sensu bo po pierwsze każda sprawa jest inna i każdą sprawę dopiero adwokat musi wycenić. Poza tym kwestia czy idziesz do dobrego adwokata czy takiego co dopiero zaczyna lub nie ma spraw, no i najważniejsze kwestia jaki region Polski i jakie miasto. Zupełnie inne ceny za rozwód będą w Warszawie a inne np w Jeleniej Górze
Odpowiedz
#4

Mój bez orzekania bierze 3000. Za każdą następną jak będzie 250 - też Warszawa
Odpowiedz
#5

Ceny są bardzo różne, u jednego rozwód może kosztować 5000zł a u innego 15.000zł. Należy jednak pamiętać, że jak adwokat powie cenę to można z nim negocjować jak z każdym przedsiębiorcą.
Odpowiedz
#6

(03-31-2018, )Macka2 napisał(a):  Takie pytanie jest kompletnie bez sensu bo po pierwsze każda sprawa jest inna i każdą sprawę dopiero adwokat musi wycenić. Poza tym kwestia czy idziesz do dobrego adwokata czy takiego co dopiero zaczyna lub nie ma spraw, no i najważniejsze kwestia jaki region Polski i jakie miasto. Zupełnie inne ceny za rozwód będą w Warszawie a inne np w Jeleniej Górze

Dokładnie, wszystko zależy od tego w jakim mieście mieści się kancelaria i jak bardzo doświadczona jest w sprawach rozwodowych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości