Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kancelaria Kredyt we Frankach Katowice - śląsk

#11

(07-04-2018, )Stiefana napisał(a):  Nie wiem jak to jest jak chcesz sam pozwać bank za kredyt CHF ale jeśli bank pozywa to przecież można starać się o pełnomocnika z urzędu i jeśli faktycznie nie masz możliwości ponieść kosztów kancelarii to sąd takiego pełnomocnika powinien przydzielić

Jasne, że można ale jak taka sprawa trafi do adwokata bez doświadczenia to masz gwarantowaną porażkę, prawnicy banków to eksperci zjedzą go na śniadanie. Kancelaria do takiej sprawy musi być bardzo wyspecjalizowana w temacie
Odpowiedz
#12

Ceny są różne, często się zmieniają. Trzeba sprawdzać
Odpowiedz
#13

Jak najbardziej ale tylko sprawdzone kancelarie adwokackie lub radców prawnych
Odpowiedz
#14

Np które kancelarie jeszcze proponujesz?
Odpowiedz
#15

Te co tu były wcześniej wymienione, masz wybór wyślij zapytania do wszystkich albo nawet podjedź do każdej porozmawiać. Prawnicy są dla nas a nie tak jak się teraz większości wydaje my dla nich
Odpowiedz
#16

Ja dostałem ofertę od znanej prawnik... 45 procent od wywalczonej kwoty.....
Odpowiedz
#17

uuu dużo rozumiem że nie ma żadnych innych opłat, tylko to 45% success fee?
Odpowiedz
#18

Są opłaty na bieżąco a potem odjete od tych 45 procent z umowy... Czyli place koszty na bieżąco które zalicza się do tych 45 procent po wygranej
Odpowiedz
#19

Ludzie nie chcą mówić jakie sumy dla prawników ale dużo osób rezygnuje.. Znajomy dostał ofertę na 30 tys... Zł Od kredytu na 50 tys frankow
Odpowiedz
#20

(07-07-2018, )Carmerna napisał(a):  Ludzie nie chcą mówić jakie sumy dla prawników ale dużo osób rezygnuje.. Znajomy dostał ofertę na 30 tys... Zł Od kredytu na 50 tys frankow

Przestań straszyć ludzi to są legendy najcześciej głoszone przez troli z banków aby zniechęcić. Tak samo jak niekorzytne wyroki które są rzadkie publikowane są wszędzie gdzie się da. Można bez problemu mieć dobrą kancelarię za przyzwoite koszy możliwe do poniesienia przez większość osób
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości