Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Darmowe porady dla frankowiczów

#1

witajcie, czy możecie mi powiedzieć czy ktoś udziela darmowych porad dla frankowiczów. Chcę pozwać bank albo przestać płacić raty ale obecnie nie mam na to środków i zastanawiam się jak to zrobić?
Odpowiedz
#2

Nie ma czegoś takiego jak dobre i skuteczne porady w sprawach CHF. Mało który prawnik radzi sobie z tematem. Jest kilkanaście kancelarii w Polsce który znają się na tym i potrafią dobrze napisać pozew. Za to są też setki które nie znają się ale chętnie zarobią na tym pieniądze. I tak właśnie sprawy wyglądają, że pierwsza porada gratis coś tam gratis, później niższa gratyfikacja i zawsze mają coś zarobione. Ale warto poczytać o dramatach ludzi którym prawnik spieprzył sprawę, to są rzeczy nie do odwrócenia. Wiele osób później chce płacić nawet więcej aby ci co się znają sprawe ratowali ale niestety pewne rzeczy są nie do okręcenia. Nie szukaj tutaj taniego albo darmowego prawnika tylko idź do tych dobrych i sprawdzonych
Odpowiedz
#3

Jeszcze nie spotkałem się z darmową pomocą - wszystkie fundacje, grupy wsparcia, stowarzyszenia na początku niby chcą pomóc bezinteresownie a później zawsze wychodzi że stoi za tym jakiś prawnik który sobie zrobił grupę na facebooku czy fundację aby klientów nałapać. Najczęściej są to też prawnicy słabi bez doświadczenia którzy właśnie w ten sposób próbują coś zarobić
Odpowiedz
#4

Wszelkie darmowe porady dla frankowiczów, szkolenia, fundacje dajcie sobie spokój. Wszyscy chcą zarobić na frankowiczach i przeważnie są to firemki które wymyślają sobie "sprytne" sposoby pozyskania klienta. Frankowe sprawy to trudne sprawy jeśli chcesz walczyć to musisz mieć dobrego prawnika a taki nie udziela porad za darmo, nie prowadzi fundacji bo ma tyle zleceń, że nie jest w stanie ich obrobić. Ci którzy nie mają zleceń wchodzą w takie tamaty ale oni nie mają zleceń z jakiegoś powodu...tak więc chyba nie chcesz być ich klientem
Odpowiedz
#5

Darmowa pomoc może okazać się bardzo droga jeśli przegrasz w sądzie przez nie doświadczonego pełnomocnika.
Odpowiedz
#6

O dobre darmowe porady cieżko. Ekonomiczna i dobra opcja pozwania banku to obecnie kancelaria adw. Pawła Borowskiego z Wrocławia . Mają najniższe ceny na rynku ze wszystkich liczących się kancelarii
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości