Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wysokość roszczenia w pozwie - kredyt we frankach

#1

Mam jeszcze 2 pytania. Kto wam wylicza roszczenia ktore wpisujecie do pozwu. Wy/kancelaria/bank? Ja nie umiem, kancelaria tez nie umie. To wychodzi na to ze zlodziej ma wyliczyc (za pomoca reklamacji ktorej i tak nie uzna jesli chodzi o techniczne rozwiazanie) i to mam wpisac do pozwu. Czy to jest ok?

Drugie pytanie. Kancelaria twierdzi ze nie mozna za duzo wpisac do pozwu bo sad sobie wybierze co bedzie orzekal a co nie. Nie rozumiem tego, sad przeciez orzeka nie za darmo tylko za konkretna kase,kancelaria tez, a ja mam teraz rezygnowac z kilku elementow pozwu i zostac z tym na kilkadziesiad lat bo komus sie czegos nie chce?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wysokość roszczenia w pozwie - kredyt we frankach - przez NieMania - 07-17-2018,
RE: Wysokość roszczenia w pozwie - kredyt we frankach - przez Macka2 - 07-17-2018,
RE: Wysokość roszczenia w pozwie - kredyt we frankach - przez NieMania - 07-17-2018,
RE: Wysokość roszczenia w pozwie - kredyt we frankach - przez Macka2 - 07-17-2018,
RE: Wysokość roszczenia w pozwie - kredyt we frankach - przez Michaless - 07-17-2018,

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości