Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kancelaria kredyt CHF POZNAN

#5

ok to ja zacznę

1) LAW24 - Komarnicka, Korpalski. Kancelaria prawna sp.j.
Śląska 20, 60-614 Poznań
https://law24.pl

- rozważałem tą kancelarię, w temacie są dość długo. Są długo na rynku i robią te sprawy - mają wygrane i mają przegrane sprawy. Jest to droga kancelaria prawna z Poznania, mają różne dziwne koszty na które należy zwrócić koniecznie uwagę np 1.6 lub nawet 3 tyś zł za dojazd adwokata na sprawę! co ich ofertę robi drogą, bardzo drogę i koszty są nie przewidywalne. Kolejna kwestia ci prawnicy prowadzą te pozwy zbiorowe które nie mogą się zacząć i ludzie są w nich uwięzieni, na początku naganiali ludzi na te pozwy, ludzie zaufali a teraz siedzą w tym i to się nawet zacząć nie może. Moim zdaniem adwokat miał tego świadomość ale wolał pozbierać sobie klientów i zebrać kasę a to co się później będzie działo to powie, że przecież wina sądu i tak też zrobili co moim zdaniem powoduje utratę zaufania do nich w jakiś sposób. Później robili pozwy hybrydowe i z tego co wiem w marcu też jedna sprawa źle się skoczyła. Ogólnie po analizie odpadli.

5) Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Orskiego
ul. Poznańska 38 lok. 5 (II p.)
00-689 Warszawa

Fachowiec

4) Kancelaria Prawna Primus
Ul. Hercena 3-5 (parter)
50-453 Wrocław

Tu tak trochę na marginesie - nie miałem kontaktu, nie badałem sprawy ale teraz widzę że tutaj masz do czynienia z kancelarią prawną czyli sp. z o.o. która postanowiła zarobić także na frankowiczach. Wcześniej zajmowali się windykacją a teraz specjaliści od kredytów we frankach, pod tym samym adresem różne spółki ale we władzach te same osoby, nie wiadomo o co chodzi. Rosną jak grzyby po deszczu kancelarie, które chcą obsługiwać "frankowiczów". Zero doświadczenia, a stawki porównywalne z innymi. Niech się Wam zapala czerwona lampka. Z dystansem bym podchodził do tematu.

Pozostałe kancelarie raczej mniej znane, sporo temat analizowałem i nie są one w czołówce kancelarii, które obsługują kredyty frankowe
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kancelaria kredyt CHF POZNAN - przez Joeeema - 09-19-2018,
RE: Kancelaria kredyt CHF POZNAŃ - przez Easygats - 09-19-2018,
RE: Kancelaria kredyt CHF POZNAŃ - przez Loorem - 09-19-2018,
RE: Kancelaria kredyt CHF POZNAŃ - przez Joeeema - 09-19-2018,
RE: Kancelaria kredyt CHF POZNAŃ - przez Timeszko - 09-19-2018,
RE: Kancelaria kredyt CHF POZNAŃ - przez krewilny - 09-19-2018,
RE: Kancelaria kredyt CHF POZNAŃ - przez Bitlestoni - 09-19-2018,
RE: Kancelaria kredyt CHF POZNAŃ - przez ShonetEwa - 09-19-2018,
RE: Kancelaria kredyt CHF POZNAŃ - przez Easygats - 09-19-2018,
RE: Kancelaria kredyt CHF POZNAŃ - przez Skrzydłowy - 09-19-2018,
RE: Kancelaria kredyt CHF POZNAŃ - przez Presidento - 09-19-2018,
RE: Kancelaria kredyt CHF POZNAN - przez Molelolowy - 11-04-2018,
RE: Kancelaria kredyt CHF POZNAN - przez Notrok3 - 02-23-2019,
RE: Kancelaria kredyt CHF POZNAN - przez SAlvior - 06-05-2021,
RE: Kancelaria kredyt CHF POZNAN - przez Wixxxxxa - 06-25-2021,
RE: Kancelaria kredyt CHF POZNAN - przez MisterHo - 07-03-2021,
RE: Kancelaria kredyt CHF POZNAN - przez Fab1221 - 07-14-2021,
RE: Kancelaria kredyt CHF POZNAN - przez Froktc - 09-27-2021,

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości