Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kancelarie frankowe Kraków

#8

(10-28-2018, )Macwujek napisał(a):  Ja wszystko rozumiem ale pozostaje kwestia przedawienia i kancelaria ciśnie mnie o dokumenty które są niezbędne natychmiast. Oraganizuje im wszystko w pocie czoła w 1 dzień wrzucam na wetransfer a później widzę, że przez 2 tygodnie nawet nikt dokumentów nie pobrał to chyba to jest nie poważne nie.

Dla mnie sprawa jest jasna i oczywista @Macwujek, jeśli prawnik nie ma czasu na to, aby praktycznie z marszu zajac się konkretną sprawą swojego klienta, to powinien po prostu o tym poinformować. Uważam, że nie jest zadnym tłumaczeniem to, że kancelarie frankowe są zawalone pracą. Jeśli nie ostrzegają swoich klientów, to znaczy, że nie są godne zaufania.
Moim zdaniem powinieneś po prostu obdzwonić kilku polecanych prawników nie koniecznie z Krakowa. Zamykanie się do lokalizacji jedynie swojego miasta w sprawie frankowej jest już błędem. Informuj o terminach i podkreślaj, że zależy Ci na szybkiej reakcji związanej z Twoim kredytem w CHF.
Natomiast spójrz na sytuacje realnie. Jak widzisz kancelarii polecanych jest mało a osób, których interesuje pomoc na wysokim poziomie duża więc nie licz na to, że jakiś prawnik natychmiast zajmie się obsługą twojej sprawy. Nawet bardzo dobrze zorganizowana kancelaria frankowa musi mieć na to 2-3 dni bo już nawet pomijając samo przejrzenie umowy frankowej i zapoznanie się ze stanem faktycznym to chwila ale też muszą zrobić wstępne obliczenia. Natmiast jeśli prawnik nie informuje albo nawet informuje, że na podjęcie tematu samego zapoznania się z twoją sprawą potrzebuje 2 tygodnie to już wiesz, że coś jest nie tak i później może być tylko ciekawiej. Z doświadczenia wiem, że organizacja pracy jeszcze przed zleceniem sprawy daje obraz późniejszej współpracy
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kancelarie frankowe Kraków - przez Macwujek - 10-28-2018,
RE: Kancelarie frankowe Kraków - przez Orzefff - 10-28-2018,
RE: Kancelarie frankowe Kraków - przez Wylewka - 10-28-2018,
RE: Kancelarie frankowe Kraków - przez Macwujek - 10-28-2018,
RE: Kancelarie frankowe Kraków - przez (abbaanna) - 10-29-2018,
RE: Kancelarie frankowe Kraków - przez Firszt37 - 10-30-2018,
RE: Kancelarie frankowe Kraków - przez Stikiblind - 02-23-2019,
RE: Kancelarie frankowe Kraków - przez makkalelle - 07-05-2020,
RE: Kancelarie frankowe Kraków - przez Maxx34z - 07-07-2020,
RE: Kancelarie frankowe Kraków - przez Knoczer - 03-02-2021,
RE: Kancelarie frankowe Kraków - przez Orzefff - 04-01-2021,
RE: Kancelarie frankowe Kraków - przez SAlvior - 06-06-2021,
RE: Kancelarie frankowe Kraków - przez Orzefff - 06-06-2021,
RE: Kancelarie frankowe Kraków - przez Wixxxxxa - 06-25-2021,
RE: Kancelarie frankowe Kraków - przez Marteuysz - 04-25-2022,

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości