Prawo Rodzinne

W Polsce kwestie związane z prawem rodzinnym reguluje Kodeks rodzinny i opiekuńczy, Kodeks cywilny i ustawy szczegółowe. Źródłem prawa rodzinnego w ustawodawstwie polskim jest Kodeks rodzinny i opiekuńczy, stanowiący niejako uzupełnienie przepisów Kodeksu cywilnego.

Do spraw rodzinnych zaliczamy sprawy o rozwód, separację, alimenty, podział majątku władzę rodzicielską, kontakty z dzieckiem, przysposobienie, ustalenie ojcostwa, unieważnienie małżeństwa, zaprzeczenie ojcostwa.

Dobry adwokat do spraw rodzinnych to obecnie często poszukiwany specjalista na rynku usług prawnych. Przed wyborem adwokata przeczytaj opinie klientów wystawione u nas w portalu. W przypadku spraw rodzinnych ważne jest pełne zaufanie do reprezentującego nas prawnika dlatego przez zleceniem sprawy warto przeprowadzić rozmowę w której ustalimy czy charakter adwokata pozwoli nam podzielić się z nim wszelkimi informacjami.

Przedstawiona poniżej baza opinii o adwokatach obejmuje takie miasta jak Warszawa, Wrocław, Kraków czy Katowice oraz jest systematycznie rozszerzana na pozostałe regiony kraju. Po skorzystaniu z usług danej Kancelarii adwokackiej prosimy o wystawienie opinii dotyczącej przebiegu współpracy

RANKING ADWOKATÓW PRAWO RODZINNE