Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ile kosztuje rozwód z adwokatem WARSZAWA

#11

Już zapłaciłam 9000 a to jeszcze nie koniec....a moj radca prawny wydaje się zupełnie średni. Ostatnio na rozprawę przysłał jakiegoś aplikanta
Odpowiedz
#12

Jak bez orzekania o winie to po co adwokat w ogole.Ja z orzekaniem bez adwokata i dalam sobie rade ...
Odpowiedz
#13

Ponad 4 lata temu ogromna rozbieżność cenowa... Przedział ( 3 różnych adwokatów ) : 4 tyś przy 2 sprawach, każda kolejna 400 zł,7 tyś przy dwóch sprawach (każda kolejna 1 tyś),5 tyś-2 sprawy, każda kolejna 1 tyś.
Odpowiedz
#14

Ja miałam z orzeczeniem winy i alimenty i nie brałam adwokata, przecież jeśli mówię prawdę to ja wiem co mam mówić i na co odpowiadać
Odpowiedz
#15

No ja też tak myślałam, wszyscy mówili że nie ma sensu płacić prawnikowi. Sprawa przegrana. Teraz apelacja - pisze prawnik za samą apelacje 5000 tyś zł bo mówi że musi się zapoznać ze wszystkimi aktami aby to napisać i to jest dużo pracy
Odpowiedz
#16

Spora kwota. Ja rozwiodlam się bez orzekania o winie sama, bez pomocy adwokata. Wszystkie wnioski pisałam. O zniesienie kosztów sobie jak i ex również.
Odpowiedz
#17


(04-13-2018, )Legenjet napisał(a):  U mnie 10 tyś na start i każda rozprawa 500zł. Adwokat tak dojechał moją ex która mnie zdradzała z 2 kolegami z pracy ze mu dałem jeszcze tysiaka ekstra i nie żałuje ani złotówki. Za takie coś mogę płacić. Dojechał ją w sądzie tak, że do dziś się nie może pozbierać Big Grin

DAJ KOLEGO NAMIAR NA TEGO ZAWODNIKA. WŁAŚNIE KOGOŚ TAKIEGO POTRZEBUJE. TERAZ MOJA ADWOKATKA BIERZE KASE I TYLKO MNIE WKU@#$
Odpowiedz
#18

Do rozwodu to nie ma znaczenia każdy adwokat sobie poradzi
Odpowiedz
#19

6 tys dla adwokata plus 600 zł do sądu za sprawę plus każda rozprawa po 500 zł do rąk adwokata całość wyniosła mnie ponad 10 tys zł. Sprawa w Warszawie w 2017 r. zakończona
Odpowiedz
#20

Ludze nie pakujcie adwoktom w kieszenie ,za zadne skarby - każdy rozwód można przejść samodzielnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości