Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ile kosztuje rozwód z adwokatem WARSZAWA

#1

Adwokat za napisanie pozwu i prowadzenie sprawy rozwodowej policzył 5600zł, wraz z kosztami rozwodu. Wydaje mi się że to bardzo drogo. Podzielcie się jak to u was było? Dodam że rozwód bez orzekania, żadnych alimentów czy podziału majątku, Zwykły rozwód góry dziękuję.
Odpowiedz
#2

Ale drogo na maxa dobry adwokat w Świdnicy lub Wałbrzychu za taką sprawę weźmie max 3 tyś
Odpowiedz
#3

Też miałam zwykły rozwód (bez orzekania winy, podziału majątku itp) i nie brałam adwokata..
Odpowiedz
#4

To teraz usiądźcie... Wrocław - 5000netto plus opłata sądowa.
Odpowiedz
#5

Dobry adwokat jak każdy dobry fachowiec nawet jak sprawa prosta to policzy drogo. Bo ma klientów i woli wybierać te sprawy na których zarobi najlepiej. Nikt nie lubi pracować za mniej jak można za więcej
Odpowiedz
#6

Jeśli rozwód bez orzekania to można obyć się bez adwokata
Odpowiedz
#7

WARSZAWA : 4500 netto bez orzekania o winie, bez podziału majątku. Ale z ustaleniem alimentów i widzen.
Odpowiedz
#8

a ja mam rozwod w poniedzialek i nie bralam zadnego adwokata ...po co jezeli jestem bez winy to tez moge sie sama bronic nawt jak maz bedzie rzadac innego wyroku nie nie ,gdy czuje sie ktos bez winy powinien walczyc sam i wowczas dumnym sie bedzie
Odpowiedz
#9

Wyjść można dumnym i ...mocno przegranym.
Odpowiedz
#10

U mnie 10 tyś na start i każda rozprawa 500zł. Adwokat tak dojechał moją ex która mnie zdradzała z 2 kolegami z pracy ze mu dałem jeszcze tysiaka ekstra i nie żałuje ani złotówki. Za takie coś mogę płacić. Dojechał ją w sądzie tak, że do dziś się nie może pozbierać Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości