Kancelarie Frankowe Ranking

Osoby posiadające kredyty we frankach obecnie składają w sądach liczne pozwy przeciwko bankom. Temat jest bardzo popularny gdyż coraz więcej frankowiczów sprawy te wygrywa, dzięki czemu mogą oni liczyć na unieważnienie niekorzystnych dla nich umów kredytowych. Kancelarie adwokackie, radców prawnych oraz firmy dostrzegły w tym temacie możliwość zarobku, dlatego oferują frankowiczom pomoc prawną. Niestety nie wszystkie robią to wystarczająco profesjonalnie.

Od kilku miesięcy przybywa kancelarii frankowych, które reklamują się jako specjaliści w pozywaniu banków w związku z kredytami we frankach.  Swoje usług kierują oni do kredytobiorców, deklarując udzielenie fachowego wsparcia osobom, które wzięły kredyt we frankach. Twierdzą oni, że mogą sporządzić pozew i doprowadzić do unieważnienia kredytu frankowego.

Niestety sprawy frankowe to bardzo skomplikowane kwestie prawno-ekonomiczne a większość z kancelarii, których ogłoszenia widzisz w Internecie nie ma dostatecznego doświadczenia w tym temacie, nie są w stanie wylegitymować się licznymi wygranymi sprawami w postępowaniach o kredyty we frankach.

W tej sytuacji wielu oszukanych przez bank klientów zastanawia się, gdzie szukać najlepszego adwokata od spraw dotyczących kredytów frankowych.

Najlepiej w tym celu sprawdzić nasz ranking kancelarii frankowych obsługujących frankowiczów. Ranking, który uwzględnia ważne kryteria i bierze pod uwagę jedynie kancelarie, które jako pierwsze w Polsce zajmowały się sprawami frankowymi

Nasz ranking uwzględnia doświadczone kancelarie od spraw frankowych działające w całej Polsce w szczególności w takich miastach jak Warszawa Wrocław, Kraków, Poznań, Gdańsk, Gdynia czy Sopot.

Ranking istnieje od 2018 r. i zakwalifikowane do niego zostały jedynie kancelarie posiadające kilkuletnie doświadczenie w sprawach frankowych. Sprawdź, które kancelarie oferują najlepszą pomoc frankowiczom w 2021 r..

Przeglądając ranking zwrócić szczególną uwagę na opinie klientów, którzy korzystali lub korzystają z usług danej kancelarii frankowej. Zazwyczaj stanowią one cenną wskazówkę dla osób, które wzięły kredyt frankowy. Nie zapomnij sprawdzić także samodzielnie doświadczenia kancelarii oraz jej sukcesów z bankiem, który chcesz pozwać.

Posiadanie szerokiej wyspecjalizowanej wiedzy jest niezbędne w takich sprawie aby obrać właściwą strategię procesową oraz dobrze napisać pozew.

Wybór odpowiednio wyspecjalizowanej kancelarii prawnej wskazanej w poniższym rankingu zwiększa szansę klienta na wygranie toczącej się przed sądem sprawy dotyczącej takich zobowiązań jak kredyty frankowe.

Zobacz jakie czynniki wpływają na ocenę kancelarii frankowych i kwalifikują je do rankingu

 • Staż - jak długo kancelaria prowadzi sprawy frankowe - najlepsze kancelarie prowadzą sprawy frankowe już od lat 2013-2015 r.
 • Specjalizacja - kancelaria powinna posiadać ścisłą specjalizacje w sprawach frankowychSprawy frankowe to temat dynamiczny, dobrze jeśli dana kancelaria koncentruje się wyłącznie na nich i cała kadra to specjaliści od spraw frankowych
 • Publikacja wyroków - kancelaria przedstawia wyroki i publikuje sygnatury. Obecnie aby zdobyć klientów każda kancelaria podaje się za eksperta jednak większość kancelarii nie posiada wyroków albo ma ich tylko kilka. Najlepsze kancelarie wygrały już z każdym bankiem.
 • Rzetelne wyroki - kancelaria ma unieważnienia oraz odfrankowienia kredytów. Sporo pseudo specjalistów liczy na niewiedzę klientów. Buduje swój autorytet np w oparciu o wyroki - nakazy zapłaty - a to nie są wyroki, które świadczą o doświadczeniu a wręcz przeciwnie.
 • Strategia działania - kancelaria opisuje w jaki sposób uzyskała wyroki. Przedstawia swoje strategie procesowe i potwierdza, że wyroki zdobywa nie tylko przypadkiem ale w każdym miejscu w Polsce
 • Kancelaria nie korzysta z usług pośredników w szczególności sp. z o.o. i s.a. Umowy ze spółkami często zawierają wiele niekorzystnych zapisów oraz form rozliczeń. Unikanie spółek to szeroki temat warto się z nim zapoznać szerzej na podstawie informacji w Internecie
 • Brak zastrzeżeń Klientów co do klarowności warunków rozliczeń
 • Jasne warunki rozliczeń - kancelaria jasno określa warunki premii od wygranej oraz kształtuje je na niskim poziomie. Unika kształtowania rozliczeń w oparciu o procent od "osiągniętych korzyści"
inne ważne kryteria często wskazują użytkownicy na naszym forum dla Frankowiczów. Warto przeczytać zatem poniższy wątek na forum rozwijany od kilku lat

Dołącz do dyskusji o kancelariach frankowych - Kancelarie kredyt we frankach - które polecacie

Poniżej przedstawiamy wyselekcjonowaną listę kancelarii specjalizujących się w prowadzeniu spraw związanych z kredytami frankowymi - Kancelarie mieszczą się w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź oraz wielu innych miastach.

Decydując się na skorzystanie z usług prawników, trzeba uwzględnić nie tylko miejsce swojego zamieszkania. Należy przede wszystkim zwrócić szczególną uwagę na to, czy wybrana kancelaria posiada tylko 1 specjalizacje - sprawy frankowe. To bardzo istotne aby dana kancelaria adwokacka lub radców prawnych była skoncentrowana wyłącznie na sprawach frankowych.
Niestety obecnie nadal nie w każdym mieści są specjaliści od spraw Frankowiczów, choć wiele kancelarii przedstawia się w Internecie jako eksperci to w rzeczywistości nie posiadają stosownego doświadczenia oraz korzystnych wyroków, które osiągnęły w sporach z bankami.

RANKING KANCELARII FRANKOWYCH 2021

.
 

Kredyty frankowe – kancelaria prawna

Osoby, które zaciągnęły kredyt frankowy w banku, często nie wiedzą, jakimi kryteriami kierować się przy wyborze kancelarii prawnej. Przedstawiony powyżej ranking na pewno okaże się dla nich pomocny. Zanim jednak frankowicze zdecydują się na współpracę z którąkolwiek z wymienionych kancelarii, warto najpierw przejrzeć dostępne na różnych stronach internetowych opinie klientów, którzy korzystali już z usług danego radcy prawnego lub adwokata a także co ważniejsze sprawdzić czy dana kancelaria publikuje na swojej stronie internetowej swoje osiągnięcia w postaci KORZYSTNYCH WYROKÓW W SPRAWACH Z BANKAMI.
Trzeba mieć świadomość, że osoby, które posiadają kredyty frankowe, w większości przypadków zostały już raz oszukane przez nieuczciwe instytucje bankowe. Dlatego tak istotne jest, aby wybrana przez nich kancelaria prawna – niezależnie od tego, czy działa ona w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie czy w innym mieście - zatrudniała doświadczonych adwokatów, którzy wezmą na siebie odpowiedzialność za kompleksowe prowadzenie sprawy dotyczącej zobowiązań kredytowych zaciągniętych we frankach. Odpowiednio wykwalifikowany adwokat lub radca prawny nie tylko udziela klientom fachowych porad, ale także reprezentuje ich interesy w toczącym się przed sądem postępowaniu a po wygranej będzie w stanie wyegzekwować od banku roszczenia ustalone wyrokiem

W szczególności trzeba UWAŻAĆ na pośredników oferujących pomoc dla frankowiczów działając jako spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki akcyjne czy różnego typu społeczności skupiające frankowiczów - zlecając sprawę poprzez takie podmioty w wielu przypadkach można sprowadzić na siebie niepotrzebne ryzyko przegrania sprawy albo narazić osoby posiadające kredyt frankowy na wysokie koszty wynikające z trudnymi wyliczeniami ostatecznej ceny Zdecydowanie najbezpieczniej jest zlecić sprawę bezpośrednio do kancelarii adwokackiej lub radców prawnych prowadzącej sprawy frankowe przynajmniej kilka lat.

Kredyt we frankach - kancelaria Warszawa i Wrocław


Przeglądając w internecie opinie innych frankowiczów na temat kancelarii frankowych, trzeba zwrócić uwagę nie tylko na ranking tych kancelarii. Osoby, które wzięły kredyty we frankach, często decydują się na pomoc kancelarii adwokackich, które zamieszczają w sieci płatne reklamy. Warto mieć świadomość, że dobra kancelaria prawna nie musi korzystać z takich sposobów przyciągania uwagi potencjalnych klientów.
Zadowoleni frankowicze, którym udzielono skutecznej pomocy w dotyczących ich sprawach, sami polecają usługi adwokatów specjalizujących się w rozwiązywaniu problemów osób, które zaciągnęły kredyty frankowe. W walce z bankami o prawa poszkodowanych kancelarie bazują na swoim bogatym doświadczeniu oraz doskonałej znajomości obowiązujących przepisów. Duża liczba wygranych przez daną kancelarię spraw jest istotną przesłanką przemawiającą za powierzeniem jej zadania reprezentowania interesów klientów, na których ciążą takie zobowiązania jak kredyt frankowy.

Ranking kancelarii frankowiczów


Przeglądając ranking kancelarii zajmujących się udzielaniem wsparcia osobom, które zaciągnęły kredyty we frankach, warto zwrócić uwagę na wielkość danej kancelarii. Praktyka życia codziennego pokazuje, że największą skutecznością w walce przeciwko bankom wykazują się kancelarie zatrudniające nie więcej niż kilkanaście osób. Taka kancelaria prawna zwykle jest w stanie oddelegować do prowadzenia danej sprawy adwokata, który ma realne możliwości do zaangażowania się w pełni w poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla klienta, na którym ciąży dług frankowy. Równocześnie kredytobiorca zyskuje pewność poważnego potraktowania swoich problemów przez prawnika. Dzięki temu dłużnik może czuć się usatysfakcjonowany wysokim poziomem jakości obsługi. Profesjonalne podejście do każdego przypadku oraz podejmowanie szeroko zakrojonych działań ukierunkowanych na unieważnienie umów kredytowych lub odfrankowienie kredytów frankowych cechuje kancelarie m.in. z Warszawy, Wrocławia, lub innych dużych miast, które znalazły się w zaprezentowanym rankingu. Na chwilę obecną w mniejszych miastach oraz miejscowościach bardzo rzadko znajdują się Kancelarie Frankowe posiadające odpowiednie doświadczenie

Frankowicze przy wyborze prawnika, któremu przypadnie w udziale ich sprawa, w pierwszej kolejności zwracają uwagę na wysokość honorarium adwokata lub radcy prawnego. Jest to oczywiście bardzo ważna kwestia. Równie istotne okazuje się jednak także zadbanie o przejrzystość i czytelność podpisywanej przez obie strony umowy o świadczenie usług prawniczych. Wierzymy, że ujęte w rankingu kancelarie proponują klientom współpracę na uczciwych zasadach nie mniej jednak każdą umowę należy starannie przeczytać oraz przed podpisaniem musi ona być dla kredytobiorcy w 100% zrozumiała.

8 Komentarze

 1. NMatomiast pisze:

  Bardzo dobre rady jeśli chodzi o kryteria wyboru kancelarii, jednak wydaje się, że nie każda kancelaria w tym rankingu spełnia wszystkie kryteria które podajecie jako główne wyznaczniki?

  • Anna pisze:

   Ogólnie samo prowadzenie takiej sprawy, która dotyczy kredytów frankowych na pewno będzie wymagać profesjonalnego podejścia i odpowiedniej wiedzy w temacie. Więc jeśli w ogóle chcesz korzystać z pomocy prawnej to już kogoś kto typowo się w tych sprawach specjalizuje. Mi znajoma polecała www. bewagroup.pl i ja z nimi obecnie jestem na etapie prowadzenia sprawy. To co na pewno u nich na plus to podejście do klienta, indywidualne poszukiwanie rozwiązań.

 2. Lokst10 pisze:

  Fajnie, że macie taki ranking bo teraz samozwańczych ekspertów bez potwierdzonego doświadczenia zrobiło się pełno w każdym mieście. Kancelarie radcowskie, adwokacka i firmy, które o sprawach wiedzą mniej niż nie jeden frankowicz a na stronach wypisują jacy to eksperci. Jak człowiek pyta o sukcesy to zmiana tematu. Uważać trzeba, nie tylko na spółki z o.o. jak piszecie ale na adwokatów i radców prawnych bez doświadczenia też. Ładne teksty na stronie to nie wszystko. Na marginesie na tej liście też są kancelarie znacznie lepsze i normalne a jakoś widocznego rozróżnienia pod tym kontem w rankingu nie ma, warto by było jakoś oznaczyć te kancelarie z top doświadczeniem

 3. Myszja pisze:

  Jak można poznać jakieś statystyki odnośnie wygranych spraw przez te kancelarie? Mamy jakąś bazę gdzie są publikowane takie wyroki. W niektórych przypadkach bardzo cieżko zweryfikować ile kancelaria ma wygranych w sprawach frankowych?

 4. Ali anston pisze:

  Wygrane kancelarii frankowych to mozesz sobie zweryfikować tylko na stronie kancelarii i tylko jak kancelaria podaje sygnaturę sprawy. Dlatego należy brać pod uwagę tylko te kancelarie co wrzucaja na swoje strony informacje o wybranych. A jak chcesz sprawdzić jak dlugo kancelaria siedzi w temacie spraw frankowych to zobacz po datach kiedy wrzucali pierwsze informacje o wygranych

 5. Natalia Tomek pisze:

  Przydatne informacje, które z tych kancelarii najdłużej zajmują się sprawami frankowymi i mają najwięcej wygranych?

 6. Michas pisze:

  O i taki konkretny rzetelny ranking to jest to

 7. watki pisze:

  Które kancelarie frankowe są na rynku najdłużej? Może ktoś wie i jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie? Wszędzie szukam ale niestety nie ma takich informacji. Wydaje mi się, że te co są najdłużej mają największe doświadczenie i warto właśnie do nich iść?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery − 4 =