Kancelarie Frankowe Ranking

Osoby posiadające kredyty we frankach obecnie składają w sądach liczne pozwy przeciwko bankom. Temat jest bardzo popularny gdyż coraz więcej frankowiczów sprawy te wygrywa, dzięki czemu mogą oni liczyć na anulowanie niekorzystnych dla nich umów kredytowych. Kancelarie adwokackie dostrzegły w tym temacie możliwość zarobku, dlatego oferują frankowiczom profesjonalną pomoc prawną.

Od kilku miesięcy przybywa adwokatów, którzy reklamują się jako specjaliści w pozywaniu banków w związku z kredytami we frankach.  Swoje usług kierują oni do kredytobiorców, deklarując udzielenie fachowego wsparcia osobom, które wzięły kredyt we frankach. Twierdzą oni, że mogą szczegółowo przeanalizować przedstawioną im przez frankowiczów sprawę oraz stworzyć profesjonalny pozew. Niestety większość z kancelarii adwokackich nie ma dostatecznego doświadczenia w tym temacie, nie są w stanie wylegitymować się wygranymi rozprawami w postępowaniach o kredyty we frankach.

W tej sytuacji wielu oszukanych przez bank klientów zastanawia się, gdzie szukać najlepszego adwokata od spraw dotyczących kredytów frankowych. Najlepiej w tym celu sprawdzić ranking kancelarii prawnych obsługujących frankowiczów.

Poszukując kancelarii adwokackiej w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku czy innym mieście, należy zwrócić szczególną uwagę na opinie klientów, którzy korzystali lub korzystają z usług danego prawnika. Zazwyczaj stanowią one cenną wskazówkę dla osób, które wzięły kredyt frankowy i z tego powodu znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Posiadanie szerokiej wyspecjalizowanej wiedzy jest niezbędne w takich sprawie aby obrać właściwą strategię procesową oraz dobrze napisać pozew.

Wybór odpowiednio wyspecjalizowanej kancelarii prawnej wskazanej w poniższym rankingu zwiększa szansę klienta na wygranie toczącej się przed sądem sprawy dotyczącej takich zobowiązań jak kredyty frankowe.

Dołącz do dyskusji o kancelariach - Kancelarie kredyt we frankach - które polecacie

Poniżej przedstawiamy wyselekcjonowaną listę kancelarii specjalizujących się w prowadzeniu spraw związanych z kredytami frankowymi - Kancelarie mieszczą się w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź oraz wielu innych miastach.

Decydując się na skorzystanie z usług prawników, trzeba uwzględnić nie tylko miejsce swojego zamieszkania. Należy przede wszystkim zwrócić szczególną uwagę na to, czy wybrana kancelaria adwokacka zatrudnia odpowiednio wykwalifikowane osoby zdolne do wykonania rzetelnej analizy umowy kredytowej oraz zaproponowania najlepszych w danym przypadku rozwiązań. Zaciągnięty we frankach szwajcarskich kredyt (a konkretniej – umowa) jest możliwy do anulowania, jeśli należność powstała na mocy umowy, w której znalazły się niezgodne z prawem zapisy. Skorzystanie przez frankowiczów z profesjonalnej pomocy jednej z kancelarii prawnych ujętych w rankingu jest niezbędne, aby liczyć na wydanie przez sądy sprawiedliwego wyroku w danej sprawie.

RANKING KANCELARII FRANKOWYCH

.
 

Kredyty frankowe – kancelaria prawna

Osoby, które zaciągnęły kredyt frankowy w banku, często nie wiedzą, jakimi kryteriami kierować się przy wyborze kancelarii prawnej. Przedstawiony powyżej ranking na pewno okaże się dla nich pomocny. Zanim jednak frankowicze zdecydują się na współpracę z którąkolwiek z wymienionych instytucji, warto najpierw przejrzeć dostępne na różnych stronach internetowych opinie klientów, którzy korzystali już z usług danego radcy prawnego lub adwokata. Trzeba mieć świadomość, że osoby, które posiadają kredyty frankowe, w większości przypadków zostały już raz oszukane przez nieuczciwe instytucje bankowe. Dlatego tak istotne jest, aby wybrana przez nich kancelaria prawna – niezależnie od tego, czy działa ona w Warszawie, Wrocławiu czy w innym mieście - zatrudniała doświadczonych adwokatów, którzy wezmą na siebie odpowiedzialność za kompleksowe prowadzenie sprawy dotyczącej zobowiązań kredytowych zaciągniętych we frankach. Odpowiednio wykwalifikowany radca prawny nie tylko udziela klientom fachowych porad, ale także reprezentuje ich interesy w toczącym się przed sądem postępowaniu.

W szczególności trzeba uważać na pośredników oferujących pomoc dla frankowiczów działając jako spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki akcyjne czy różnego typu społeczności skupiające frankowiczów - zlecając sprawę poprzez takie podmioty w wielu przypadkach można sprowadzić na siebie niepotrzebne ryzyko przegrania sprawy Zdecydowanie najbezpieczniej jest zlecić sprawę bezpośrednio do kancelarii adwokackiej lub radców prawnych prowadzącej sprawy frankowe przynajmniej kilka lat.

Kredyt we frankach - kancelaria Warszawa i Wrocław

Przeglądając w internecie opinie innych frankowiczów na temat kancelarii frankowych, trzeba zwrócić uwagę nie tylko na ranking tych instytucji. Osoby, które wzięły kredyty we frankach, często decydują się na pomoc firm adwokackich, które zamieszczają w sieci płatne reklamy. Warto mieć świadomość, że dobra kancelaria prawna nie musi korzystać z takich sposobów przyciągania uwagi potencjalnych klientów. Zadowoleni frankowicze, którym udzielono skutecznej pomocy w dotyczących ich sprawach, sami polecają usługi adwokatów specjalizujących się w rozwiązywaniu problemów osób, które zaciągnęły kredyty frankowe. W walce z bankami o prawa poszkodowanych kancelarie bazują na swoim bogatym doświadczeniu oraz doskonałej znajomości obowiązujących przepisów. Duża liczba wygranych przez daną organizację spraw jest istotną przesłanką przemawiającą za powierzeniem jej zadania reprezentowania interesów klientów, na których ciążą takie zobowiązania jak kredyt frankowy.

Ranking kancelarii frankowiczów


Przeglądając ranking kancelarii zajmujących się udzielaniem wsparcia osobom, które zaciągnęły dług we frankach, warto zwrócić uwagę na wielkość danej organizacji. Praktyka życia codziennego pokazuje, że największą skutecznością w walce przeciwko bankom zmuszającym klienta do podpisania niekorzystnej dla niego umowy kredytu wykazują się firmy zatrudniające nie więcej niż kilkanaście osób. Taka kancelaria prawna zwykle jest w stanie oddelegować do prowadzenia danej sprawy adwokata, który ma realne możliwości do zaangażowania się w pełni w poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla klienta, na którym ciąży dług frankowy. Równocześnie kredytobiorca zyskuje pewność poważnego potraktowania swoich problemów przez prawnika. Dzięki temu dłużnik może czuć się usatysfakcjonowany wysokim poziomem jakości obsługi. Profesjonalne podejście do każdego przypadku oraz podejmowanie szeroko zakrojonych działań ukierunkowanych na unieważnienie umów kredytowych lub odfrankowienie kredytów frankowych cechuje kancelarie m.in. z Warszawy, Wrocławia, lub innych miast funkcjonujących na terenie państwa polskiego, które znalazły się w zaprezentowanym rankingu.

Frankowicze przy wyborze prawnika, któremu przypadnie w udziale ich sprawa, w pierwszej kolejności zwracają uwagę na wysokość honorarium adwokata. Jest to oczywiście bardzo ważna kwestia. Równie istotne okazuje się jednak także zadbanie o przejrzystość i czytelność podpisywanej przez obie strony umowy o świadczenie usług prawniczych. Ujęte w rankingu kancelarie proponują klientom współpracę na uczciwych zasadach. Dzięki temu zaciągnięte nieopatrznie przez te osoby kredyty frankowe już wkrótce mogą przestać być dla nich problemem.